Osmanlı Emlak : Her Türlü Gayrimenkul Alım Satımı Yapılır ve Kiraya Verilir.. İletişim Bilgilerimiz: Tel : 0318 225 20 78 - Fax : 0318 225 54 78 - GSM : 0533 735 73 79 - Kırıkkale Emlakçı. Kırıkkalede Emlakçı : Kadir Yalçın. Adres : Zafer Caddesi Özak İşhanı No:19 (Yeni Karamürsel Yanı) KIRIKKALE. Emlak, Emlak Portal, Gayrimenkul İlan Portalı, Mülk Portal, Mülk bank, Satılık Daire, Satılık Daireler, Kiralık Daireler, Kiralık İşyerleri, Kiralık İşyeri. illere göre emlakçıların listesi Osmanlı Emlak. Emlakçılar ve emlak arayanları buluşturmak için hazırlanan portal site Osmanlı Emlak. Emlakçı Osmanlı Emlak - Türkiye ve Kırıkkale Emlakçı Rehberi - Kaliteli Güvenilir Tüm Online Emlakçılar Çarşısı - Binceler Emlak - Yüzlerce Emlakçı. emlak ariyorum ilan sitesi emlakcilar Turkiye emlakcilar gayrimenkul emlakcilar kiralik satilik ariyorum emlakcilar birlik beraberlik emlakcilar emlak ev ... Kırıkkalenin ilk Emlakci ve Emlak Arama Motoru Emlakci Emlakci Emlak Satilik Daire Kiralik Ev Arsa Dukkan Villa Triblex Residance Havuzlu. Emlak Kategori. Kategori: Konut / Kiralık Daire. Kiralık Bina (400), Satılık Bina (4220), Kiralık Çiftlik ... İlan Bölge. Konut Kiralık Daire. Kiralık Daire. Kırıkkale de Size Uygun Kiralık Osmanlı Emlak - Satılık Ev, Arsa, Villa.. Kiracı Bulmak ta kolay, Kiralık daire de, Satılıkları da unutmadık. Yüzbinlerce satılık, kiralık konut, işyeri, arsa, yazlık ilanı Osmanlı Emlak, binlerce emlak ofisi, markalı konut projeleri, uzmanlardan gayrimenkul haberleri. Ücretsiz sahibinden emlak ilanları kiralık satılık daire ev konut bina arsa işyeri dükkan mağaza yazlık devremülk mobilyalı ofis büro plaza daireler evler Osmanlı Emlak. Kırıkkaledeki Satılık ve kiralık gayrimenkul ilanları yer alıyor. Resimli ve resimsiz emlakçı ve kişisel ilanları kapsayan gayrimenkul sitesi. Emlak Tipi, Arsa, Benzin istasyonu, Bina, Çiftlik, Daire, Depo, Devremülk, Diğer, Hotel-Motel, isyeri, Kooperatif, Magaza / Dükkan, Müstakil Ev Kırıkkale Gayrimenkul Danışmanlığı Emlak Gayrimenkul Daire Dükkan Arsa Villa Site Satılık Kiralık Mortgage emlak gayrimenkul mortgage gayrimenkul emlak

Türkçe İngilizce
Saat :
Bugün :
Get Adobe Flash player
İleri Web Group - Hizmetlerimiz

Web Sitenizi ve/veya Özel Yazılımlarınızı Barındırabileceğiniz, Epostalarınızı Yönetebileceğiniz, Disk Alanı ve Mail Adetlerine göre hazırlanmış web paketlerimizden birini seçebilir veya talepleriniz doğrultusunda sizin için aktif edilecek barındırma hizmetleri temin edebilirsiniz.

Her bir sunucumuz;

Ajax, Microsoft Silverlight, Asp, Aspx (Asp.Net), Php, Front Page, ODBC, MYSQL, Acces Desteğini sizlere aynı anda sunmaktadır.

Satın almış olduğunuz bulunudurma hizmetinde ilk amacımız web sitenizin 7 Gün / 24 saat Kesintisiz ziyaret edilebilmesini sağlamakdır.

Hosting (Barındırma) Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Sunucu (İşlemci) Başına Düşen Barındırma Sayısı

Sunucularımızda işlemci başına Maksimum 250 Barındırma hizmeti yeralmaktadır. Pek çok server hizmeti veren firma hizmet maliyetini minimuma indirmek icin cpu başına düşen barındırma hizmetini sınırlandırmaz bu da web sitelerinin daha gec daha yavaş açılması, yada açılamaması gibi sorunlar dogurur.

Sunucu Bağlantı Hızı
Sunucularımızın internet erişimi 10 Mbit bağlantı ile sağlanmaktadır.
Barındırma hizmeti 1-2 Mbit Bağlantı ilede sağlanabileceği gibi, web sitelerinin daha hızlı açılmasında en büyük etkenlerden biriside bağlantı hızıdır.

Barındırma Aylık Trafik Limiti
Barındırma hizmetlerimizde Aylık Trafik Limiti bulunmamaktadır. Aylık Trafik Limiti sitenizin ziyaretine bağlı olarak aylık 1-2 Gb olabildiği gibi, 20-30 Gb da olabilir, Aylık Trafik Limiti bulunan hizmetlerde bu kota aşıldığı durumlarda hizmet bir sonraki ayın başlanğıcına kadar durdururlur veya Trafik Artırım ücreti olarak size fatura edilir.

Barındırma Bant Genişliği Limiti ( Bandwidth )
Barındırma hizmetlerimizde Bant Genişliği Limiti bulunmamaktadır. Bandwidth saniyede aktarılabilecek kilobyte olarak tanımlanır. Bu kavramını açıklarken bir örnek verelim; örneğin ana sayfanızın ve içersinde yer alan görsellerin toplam boyutu 128 Kb. olsun ki daha fazladır. eger aynı anda sitenizi 8 kullanıcı ziyaret ederse 1024 Kb. eder bu durumda Bandwidth limiti 1024 olan bir site 9.ziyaretçi tarafından görüntülenemeyecekdir.

Barındırma Kullanıcı Baglantı Limiti
Barındırma hizmetlerimizde Kullanıcı Baglantı Limiti bulunmamaktadır. Kullanıcı Bağlantı Limiti, sitenizi aynı anda ziyaret edebilecek kullanıcı sayısını belirler, cpu başına hizmet sınırlaması koymayan
serverlar sitenin ziyaretçi sayısını kısıtlayarak işlemci performansını dengelemeye çalışırlar bu sınırlamada sitenizin ziyaretçiler tarafından görüntülenemesine neden olur.

Barındırma E-Mail Gönderim Limiti
Her bir email adresi için günlük 250 Mail gönderimi ile aktif edilmekde olup talebinizi karşılamaması durumunda herhangi bir ücret talep edilmeksizin artırımı yapılmaktadır.

Barındırma E-Mail Tarpitting Limiti
Tarpitting Limiti sizleri Spam ( reklam ) maillerinden koruyan ve bizce en önemli limittir. Sunucularımızda her bir kullanıcı 1 dakikada en fazla 25 mail gönderebilir. Reklam Maili gönderimine izin verilen serverlar kısa bir sürede Spam Listler tarafından listeye alınırlar ve mail gönderimleri 7 Gün İle 3 Aya Kadar Yasaklanır.

Tarpitting spam`e karşı geliştirilmiş bir çözüm yöntemidir.

bir e-posta sunucusuna kısa süre içinde aynı ip`den gelen çok sayıda mesajı reddetmek yerine, işlemi çok yavaş yürütmek ilkesine dayanır. böylece listedeki diğer e-posta adreslerine sıra gelmediği için başka sunucuların da spam kurbanı olması önlenir. spam`cilerin tarpitting limitini aşmaması için mesajları belirlenen sayının altındaki paketler halinde göndermesi ve her iki paket arasında belirlenen süre kadar beklemesi gerekir. Tabi bu arada E-Mail Gönderim Limitinide aşamayacakları için serverlarımızı kullanarak spam mail gönderimi yapamayacaklardır.


Virüs Koruması
Sunucularımızın Dosya Transfer ve Mail Gönderimleri eş zamanlı olarak Anti Virüs Programları tarafından taranmakdadır. Virüslü Dosya - Mail Gönderimi ve Alımı Engellenerek Gerek Sizin Gerekse Müşterilerinizin güvenliği sağlanmaktadır. Virüsler en çok mail gönderim yöntemi ile bulaşır ayrıca Web sitenize bulaşan virüsler bir süre sonra aramam motorları tarafından yasaklanmanıza neden olur. Hiçbir Virüs Programı yüzde 100 Korumayı Garanti Edemez.

Spam Koruması
Sunucularımız Spam Mailleri otomatik olarak gönderene iade eder.Dilerseniz Web Mail Yazılımımız aracılığı ile mail almak istemediginiz adresleri kendi kara listenizi oluşturarak engelleyebilirsiniz. Anti Spam koruması ile posta kutularınız gereksiz ve isteğiniz dışında gelen reklam maillerinden arınmış olur. Hiçbir Spam Koruması yüzde100 Korumayı Garanti Edemez.

Sunucu Raid Desteği
Sunucularımız Raid desteğine sahip olup verileriniz koruma altındadır.