Osmanlı Emlak : Her Türlü Gayrimenkul Alım Satımı Yapılır ve Kiraya Verilir.. İletişim Bilgilerimiz: Tel : 0318 225 20 78 - Fax : 0318 225 54 78 - GSM : 0533 735 73 79 - Kırıkkale Emlakçı. Kırıkkalede Emlakçı : Kadir Yalçın. Adres : Zafer Caddesi Özak İşhanı No:19 (Yeni Karamürsel Yanı) KIRIKKALE. Emlak, Emlak Portal, Gayrimenkul İlan Portalı, Mülk Portal, Mülk bank, Satılık Daire, Satılık Daireler, Kiralık Daireler, Kiralık İşyerleri, Kiralık İşyeri. illere göre emlakçıların listesi Osmanlı Emlak. Emlakçılar ve emlak arayanları buluşturmak için hazırlanan portal site Osmanlı Emlak. Emlakçı Osmanlı Emlak - Türkiye ve Kırıkkale Emlakçı Rehberi - Kaliteli Güvenilir Tüm Online Emlakçılar Çarşısı - Binceler Emlak - Yüzlerce Emlakçı. emlak ariyorum ilan sitesi emlakcilar Turkiye emlakcilar gayrimenkul emlakcilar kiralik satilik ariyorum emlakcilar birlik beraberlik emlakcilar emlak ev ... Kırıkkalenin ilk Emlakci ve Emlak Arama Motoru Emlakci Emlakci Emlak Satilik Daire Kiralik Ev Arsa Dukkan Villa Triblex Residance Havuzlu. Emlak Kategori. Kategori: Konut / Kiralık Daire. Kiralık Bina (400), Satılık Bina (4220), Kiralık Çiftlik ... İlan Bölge. Konut Kiralık Daire. Kiralık Daire. Kırıkkale de Size Uygun Kiralık Osmanlı Emlak - Satılık Ev, Arsa, Villa.. Kiracı Bulmak ta kolay, Kiralık daire de, Satılıkları da unutmadık. Yüzbinlerce satılık, kiralık konut, işyeri, arsa, yazlık ilanı Osmanlı Emlak, binlerce emlak ofisi, markalı konut projeleri, uzmanlardan gayrimenkul haberleri. Ücretsiz sahibinden emlak ilanları kiralık satılık daire ev konut bina arsa işyeri dükkan mağaza yazlık devremülk mobilyalı ofis büro plaza daireler evler Osmanlı Emlak. Kırıkkaledeki Satılık ve kiralık gayrimenkul ilanları yer alıyor. Resimli ve resimsiz emlakçı ve kişisel ilanları kapsayan gayrimenkul sitesi. Emlak Tipi, Arsa, Benzin istasyonu, Bina, Çiftlik, Daire, Depo, Devremülk, Diğer, Hotel-Motel, isyeri, Kooperatif, Magaza / Dükkan, Müstakil Ev Kırıkkale Gayrimenkul Danışmanlığı Emlak Gayrimenkul Daire Dükkan Arsa Villa Site Satılık Kiralık Mortgage emlak gayrimenkul mortgage gayrimenkul emlak

Türkçe İngilizce
Saat :
Bugün :
Get Adobe Flash player
İleri Web Group - Hizmetlerimiz

E-Ticaret Uygulamaları ile sınırsız bir pazarda yer alır ve Web Siteniz üzerinden ürünlerinizi 7/24 satışa sunabilirsiniz, firmanızın ürün ve hizmetlerini internetin ulastığı her noktayı zaman sınırlaması olmadan sanal marketiniz ile pazarlayabilir,müşterilerinize kampanyalar sunabilir,sürekli müşterilerinize indirimler uygulayabilir, günün her saati tahsilat sıkıntısı olmadan sanal pos kullanarak ürünlerinizi satışa sunabilirsiniz.
E-Ticaret Uygulamaları siteniz için gerekli yazılıma belirli bir ücret karşılığı sahip alabileceğiniz gibi ücretsiz bir şekilde de sahip olabilirsiniz.

Fakat size ücretsiz olarak sunulan bir yazılıma güvenebilirsiniz ? (Örnek : Truva Atı)

E-ticaret yazılımları hakkında biraz bilgi vermek gerekirse;
Ücretsiz yazılımlar çok sayıda kullanıcı tarafından ücretsiz elde edilebilmesinin getirdiği faydalar kadar zararlarıda vardır. Faydalı gibi görünen artıları sık güncellenmeleri kullanıcılar tarafından hep daha iyi bir yazılım yaratma çabası gibi görünsede aslında önceki sürümlerde oluşan açıkları kapatma çabasıdır. Bunun nedeni ise ücretsiz dağıtılan uygulamaların kod yapısındaki açıklar kötü niyetli yazılımcılar tarafından hızlı bir şekilde tespit edilebilmektedir.

Rekabetin önüne geçilemediği zorlu piyasa koşullarında kazanılan her bir müşterinin ne kadar değerli olduğunu hepimiz biliyoruz, bu tür uygulamaların yazılımın geliştirilmesi adına topladıkları verileri (size ve müşterinize ait bilgileri) üretici firma ve/veya rakiplerinize istatistiksel olarak gönderebileceğini de unutmayınız.

Ücretsiz E-Ticaret Uygulamalarında bulunan açıklar, web sitenizin, ürünlerinizin, Sanal Pos erişim bilgilerinizin, sitenize üye olan kullanıcıların özel bilgilerinin (Kredi Kartı, Email Hesapları, Şifreleri, İletişim Bilgileri, Alışverişlerinde satınaldıkları ürünler vb.) Hackerlar tarafından ele geçmesine neden olabilir. Ayrıca Pek çok kullanıcıya hitap etmesi için çok ayrıntılı hazılandıkları için içersinde gereksiz çok fazla modül barındırır ve buda yönetimini sağlayacak kullanıcı için zaman kaybına neden olur.

Özel yazılımlar ise tamamen sizin istediğiniz modüller ile oluşturulur. ve kodlaması herhangi bir yazılımcı tarafından elde edilemez. İhtiyaç duyduğunuz bütün özellikleri yazılımcılarımız ile görüşerek istediğiniz ölçüde genişletebilir veya daraltabilirsiniz. bunun yanısıra herhangi bir ihtiyacın oluşması durumunda yazılımınıza istediğiniz modülü ilave edebilirsiniz.

Tercihiniz size özel ,güvenli, esnek ve sadece sizin için çalışan bir E-Ticaret uygulaması ise bizimle iletişime geçebilrisiniz.